Projekt1.png

Informacje dla przedsiębiorców

Chcesz dowiedzieć się skąd i jak pozyskać środki finansowe na inwestycje oraz na rozwój firmy? Interesuje Cię jak przemysł 4.0 i nowe technologie pomagają w zielonej transformacji?
MARR SA jak co roku przygotowała bezpłatną konferencję oraz spotkania z przedsiębiorcami, przedstawicielami instytucji naukowych, klastrów, instytucji otoczenia biznesu i wszystkimi zainteresowanymi rozwojem przedsiębiorczości.
Tematem przewodnim tegorocznego MFF jest zielony rozwój firm. W gronie prelegentów Forum wystąpi między innymi Wiceminister Finansów Jan Sarnowski.
Rejestracja i program dostępne są na stronie internetowej Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego.

Szanowni Państwo!
W związku z panującą sytuacją i trudnym położeniem wielu firm, Agencja marketingowa NPROFIT wraz z platformą Teardeals oraz partnerem strategicznym Adshock, po raz drugi będzie prowadzić kampanię społeczną dla przedsiębiorców #bądźwidoczny. Zapraszamy Państwa do udziału w naszym webinarium, które odbędzie się 29 września 2021 roku – dotyczyć będzie kampanii Google Ads dla e-commerce – sklepów internetowych i tego jak za pomocą kampanii zwiększyć sprzedaż. 

Czytaj więcej: Kampania #bądźwidoczny

Urząd Gminy Zielonki przypomina Przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych na podstawie zezwoleń wydanych przez Wójta Gminy Zielonki o upływie 30 września 2021 r. terminu dokonania wpłaty III raty opłaty rocznej za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych.
Należność można uiścić na konto urzędu:
02 1910 1048 4400 4026 1131 0019 Santander Bank Polska S.A.
z adnotacją, że jest to opłata za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż alkoholu i numerami zezwoleń. Potwierdzenie dokonanej wpłaty proszę dostarczyć do Urzędu Gminy Zielonki do budynku V (pomieszczenia po poczcie) lub przesłać na mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Niedokonanie opłaty w terminie skutkuje wygaśnięciem zezwolenia lub naliczeniem opłaty dodatkowej.
Dodatkowe informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy Zielonki, budynek V Urzędu Gminy Zielonki, tel. 12 285 08 50 wew. 506.

logo malopolski lider przedsiebiorczosci spolecznej 2021Do 13 września br. można zgłaszać aplikacje i rekomendacje w ramach 11. edycji Konkursu MLPS, którego głównym celem jest dostrzeżenie i nagrodzenie firm społecznych z sukcesem działających w Małopolsce. Patronat honorowy nad wydarzeniem pełni Pan Witold Kozłowski  - Marszałek Województwa Małopolskiego.

Czytaj więcej: Konkurs Małopolski Lider Przedsiębiorczości Społecznej 2021 – zapraszamy do udziału! 

Szanowni Państwo,

W ramach projektu Małopolska Open Eyes Economy Hub bezpłatnie pomagamy małopolskim przedsiębiorcom w rozwoju działalności międzynarodowej. Organizujemy udział w konferencjach, misjach gospodarczych i wyjazdach na targi. Wszystkie wydarzenia skierowane są do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, działających w branżach przemysły kreatywne i czasu wolnego oraz  technologie informacyjne i komunikacyjne. Podczas misji gospodarczych szkolimy i zapraszamy firmy na spotkania networkingowe z przedsiębiorstwami z danych krajów, w obecnym naborze z Niemiec i Rumunii.

Czytaj więcej: Nabór na misję gospodarczą Niemcy i Rumunia w ramach projektu Małopolska Open Eyes Economy Hub