ZS Bibice

Grono pedagogiczne

Aby zapoznać się z wymaganiami edukacyjnymi, kliknij w nazwę przedmiotu na liście poniżej.
Kliknij tutaj, aby przeczytać ZASADY WSPÓŁPRACY.

biologia:
Małgorzata Maruszak - Kobas
Beata Pieńkowska

chemia:
Małgorzata Maruszak - Kobas

fizyka:
Jarosław Ozga

geografia:
Agata Płatek

historia:
Jadwiga Chrzanowska
Eliza Emerla
Jarosław Karwacki
Jóżefa Nocoń
Anna Sawczuk
 

język angielski:
Grzegorz Daszkiewicz
Magdalena Gazda
Paulina Kołtuńska
Beata Majewska
Maja Megiel
Magdalena Kulig

język polski:
Magdalena Badura
Jadwiga Chrzanowska
Eliza Emerla
Joanna Guty
Józefa Nocoń
Danuta Pardiak

język niemiecki:
Aleksandra Silezin

matematyka:
Agnieszka Feliga-Grządziel
Magdalena Matejek
Halina Raziuk
Marta Zygmunt

zajęcia artystyczne/muzyka:
Łukasz Lepiarczyk

edukacja wczesnoszkolna:
Anna Bieliszczuk
Anna Górka
Elżbieta Kaczorowska
Agnieszka Książek
Renata Kwietniowska
Katarzyna Madetko
Barbara Magiera
Marta Nazimek-Kolano
Katarzyna Niechaj
Małgorzata Pilch
Katarzyna Piskorz
Dorota Sala-Halota
Magdalena Słota
Dorota Spasiuk
Dorota Wesołowska
Barbara Wirecka

zajęcia artystyczne/plastyka:
Lidia Janikowska

przyroda:
Agata Płatek
Katarzyna Goraj- Zębala

religia:
ks. Dariusz Chromy
Tomasz Pawłowski
Katarzyna Sierant
ks. Wojciech Warzecha

zajęcia komputerowe/informatyka:
Agnieszka Feliga-Grządziel
Anna Górka
Zofia Idzik
Piotr Olejarczyk
Monika Sikoń

zajęcia techniczne:
Piotr Olejarczyk
Jarosław Ozga
Monika Sikoń

wiedza o społeczeństwie:
Jarosław Karwacki
Agata Płatek

edukacja dla bezpieczeństwa:
Anna Sawczuk

wychowanie fizyczne:
Adam Babik
Iwona Błażejczyk
Elżbieta Durlak
Robert Smołka
Łukasz Osuch

wychowanie do życia w rodzinie:
Anna Sawczuk

etyka:
Anna Barczyk
Marta Nazimek-Kolano

logopeda szkolny
Joanna Pietraszek- Szpyrka

pedagog szkolny
Iwona Dargiewicz

psycholog szkolny
Katarzyna Białek

biblioteka:
Elżbieta Rzepczyńska
Paulina Popiołek

świetlica:
Anna Barczyk
Sabina Garbacz
Aneta Kubik
Magdalena Kulesza
Kamil Mrózek
Elżbieta Ozga-Mazurek
Łukasz Osuch
Joanna Polak- Janik
Iwona Puto
Monika Stępień
Agnieszka Wrześniowska

zajęcia z języka polskiego, rewalidacja
Jolanta Lepiarczyk

nauczyciel wspomagający
Karolina Sarota

asystent nauczyciela
Sylwia Błażkowska
Joanna Szot
Magdalena Siwiecka

pomoc nauczyciela
Elżbieta Borek
Elżbieta Kaczocha
Monika Mól