ZS Bibice

zajęcia pozalekcyjne - 2016/2017

Zajęcia pozalekcyjna to oferta zajęć rozwijających uzdolnienia, zainteresowania uczniów, to praca z uczniem zdolnym, przygtowanie do konkursów. Nie są to zajęcia stałe, wynikają z aktualnych potrzeb uczniów.

Babik Adam Zajęcia sportowe (hala sportowa)
wtorek 14:50 - 15:35
Badura Magdalena Koło Teatralne (2 razy w miesiącu, s. 222)
środa

Koło Edukacji Regionalnej (2 razy w miesiącu, s. 302)
środa
Barczyk Anna Zaj. korekcyjno-kompensacyjne (co 2 tyg, s. 220)
wtorek 16:30 - 17:15 (kl. 5a)
czwartek 13:55 - 14:50 (kl. 5b)
Bieliszczuk Anna Zajęcia wyrównawcze
wtorek 11:00 - 11:45

Wiem więcej
środa 11:00 - 11:45, s.227
Błażejczyk Iwona Zespołowe gry sportowe (co 2 tyg. hala sportowa)
czwartek 14:50 - 15:35
Chrzanowska Jadwiga poniedziałek 14:50 - 15:35
Daszkiewicz Grzegorz Koło Szachowe - gimnazjum (s. 319)
wtorek 12:50 - 13:35
Durlak Elżbieta Zajęcia sportowe (hala sportowa)
czwartek 14:50 - 15:35
Emerla Eliza Koło Dziennikarskie
poniedziałek 13:55 - 14:40 (co 2 tygodnie s. 320)
środa 13:55 - 14:40 (co 2 tygodnie s. 217)
Feliga-Grządziel Agnieszka Koło Matematyczne "Młody Pitagoras"
środa 12:50 - 13:35 (kl. 6a, 6b, 6c, co 2 tygodnie s. 323)

Koło Matematyczne "Młody Pitagoras"
piątek 12:50 - 13:35 (kl. 5b, 5c, co 2 tygodnie)
Garbacz Sabina Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne (s. 302)
(kl. 2b, 2c, co 2 tygodnie, grupy wymiennie)

Uczniowski Zespół Doradztwa Zawodowego
(1x w miesiącu s. 223)
,sroda 7:30 - 8:15
Gazda Magdalena Koło "Improve Your English" (s. 220)
piątek 9:10 - 9:55 (kl. IIB)

"Perfect English" (s. 216)
czwartek 14:50 - 15:35
Goraj-Zębala Katarzyna Zaj. wyrównawcze dla klas 4 i 5 (s.219)
co drugi poniedziałek 14:50 - 15:35
Guty Joanna Szkolny Serwis Informacyjny (pn, 1 raz w miesiącu)
Idzik Zofia Koło Komputerowe (s. 317)
poniedziałek 14:50 - 15:35
Janikowska Lidia Koło plastyczne
czwartek 13:35 - 15:35
Kaczorowska Elżbieta Wiem więcej (s. 018)
wtorek 11:00 - 11:45
Karwacki Jarosław Koło Historyczne (s. 223)
14:50 - 15:35
Kołtuńska Paulina poniedziałek 8:20 - 9:05, kl. 4 (s. 220)
Kubik Aneta Gimnastyka korekcyjna (pl. obok s. 125)
piątek 14:15 - 15:00 (kl. 1)

Gimnastyka podstawowa dz. (pl. obok s. 125)
wtorek 14:45 - 15:30, środa 14:15 - 15:00 (kl. 3)

"Koło Młodych Naukowców" (s. 019)
kl. 1 (1 raz w m-cu, w ramach zajęć świetlicowych)
Kulesza Magdalena "Zajęcia z folklorem" (s. 018)
2 razy w miesiącu 12:10 - 13:10
Kulig Magdalena Koło jęz. sngielskiego
wtorek 10:05 - 10:55 (kl. 2, s.219)
czwartek 13:05 - 14:40 (kl. 1, s. 106)
Kwietniowska Renata "Wiem więcej" (zaplecze s. 125)
środa 11:55 - 12:40
Lepiarczyk Łukasz Koło Muzyczne
poniedziałek 14:50 - 15:35 (s. 015)
czwartek 14:50 - 15:35 (s. 106)
Madetko Katarzyna Koło "Poznajemy świat"
poniedziałek 11:00 - 11:45 (s.227)

zdw
środa 11:55 - 12:40 (s. 227)
Magiera Barbara "Wiem więcej"
poniedziałek 11:55 - 12:40 (s.220)

zdw
czwartek 11:00-11:45 (s. 125)
Majewska Beata Zajęcia wyrównawcze "English is fun" (s. 106)
poniedziałek 14:50 - 15:40
Maruszak-Kobas Małgorzata Repetytorium do egzaminu (s. 220)
wtorek 7:30 - 8:15

Koło "Muzealny zawrót głowy"
piątki po południu lub soboty (1 raz w miesiącu)
Matejek Magdalena Koło Logicznego Myślenia (każda grupa co 2 tygodnie)
wtorek 12:50 - 13:35 (s. 302, 3C)
wtorek 13:55 - 14:40 (s. 323, 3BC)
wtorek 14:50 - 15:35 (s. 323, 3A)
czwartek 11:55 - 12:40 (s. 227, 6d)
Megiel Maja Koło j. angielskiego "Let's talk"
piątek 11:55 - 12:40 (kl. 5b, s. 303)
piątek 12:50 - 13:35 (kl. 5c, s. 216)
Mrózek Kamil Trening piłkarski (we współpracy z TS Węgrzce (hala sportowa + boisko TS Węgrzce)
środa 17:15
Nazimek-Kolano Marta Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
wtorek 11:00 - 11:45
Niechaj Katarzyna Koło plastyczne (s. 227)
poniedziałek 11:55 - 12:40

Koło szachowe (s. 018)
środa 11:55 - 12:40
Nocoń Józefa Koło Miłośników Krakowa (wycieczki w wybrane soboty)
Olejarczyk Piotr Laboratorium Fotografii Kreatywnej (s. 317 + plenery w wybrane soboty)
wtorek 14:50 - 16:30 (co 2 tyg.)
Osuch Łukasz Piłka nożna (hala sportowa), współpraca z TS Węgrzce
wtorek 16:30 - 18:00
Ozga-Mazurek Elżbieta Koło czytelnicze Książka - sposób na nudę" (s. 018)
czwartek 11:45 - 12:45
Pardiak Danuta Repetytorium dla klas 3 gim. (s. 320)
czwartek 14:50 - 15:35
Pawłowski Tomasz Koło biblijne (czytelnia)
wtorek 11:00 - 11:45
Pietraszek-Szpyrka Joanna zajęcia logopedyczne (s. 117)
poniedziałek 14 - 16 (kl. 5, 6)
Pilch Małgorzata "Wiem więcej"
piątek 11:00 - 11:45

ZDW (s.125)
wtorek 11:00 - 11:45
Piskorz Katarzyna "Wiem więcej" (s. 227)
środa 12:50 - 13:35 (kl. 3a)
Płatek Agata Koło Geograficzne (s. 321)
poniedziałek 13:50 - 14:40
Polak Ewelina Koło Pisarsko-Dziennikarskie (s. 018)
środa 15:00 - 16: 00
"Piszę, bo chcę. Piszę, bo lubię."
Popiołek Paulina Zajęcia w ramach programu "Krasnoludki w bibliotece" (czytelnia)
wtorek 10:05 - 10:50

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne (biblioteka)
poniedziałek 14:40 - 15:40
wtorek 13:55 - 14:35
Puto Iwona "W magicznej krainie bajek i baśni" (s. 018)
środa 10:00 - 11:00
Raziuk Halina poniedziałek 13:55 - 14:40 (s. 316)
Rzepczyńska Elżbieta Koło Przyjaciół Biblioteki
Sala-Halota Dorota "Wiem więcej" (s. 123)
środa 11:55 - 12:40
Sawczuk Anna Pierwsza pomoc. Wolontariat. (s. 227)
14:50 - 15:35 (co 2 tyg.)
Sierant Katarzyna wolontariat
poniedziałek 13:55 - 14:40 (s. 106)
Silezin Aleksandra Koło jęz. niemieckiego
poniedziałek 9:10 - 9:55
Słota Magdalena "Wiem więcej" (s. 220)
poniedziałek 12:50 - 13:35

ZDW (s. 125)
wtorek 11:55 - 12:40 (kl. 3b)

zaj. korekc.-kompens.
środa 12:50 - 13:35 (s. 126)
Smołka Robert Wychowanie komunikacyjne (s. 318)
wtorek 7:30 - 8:15 (kl. 4)
czwartek 14:50 - 15:35 (kl. 5 i 6)

Koło sportowe (hala sportowa)
środa 7:30 - 8:15 (szk. podst.)
Spasiuk Dorota "Wiem więcej" (s. 303)
piątek 11:55 - 12:40
Stępień Monika Koło szachowe (s. 018)
poniedziałek 11:55 - 12:35
wtorek 10:50 - 11:35

"Koło Młodych Naukowców" (s. 019) - 1 raz w miesiącu
Wesołowska Dorota "Wiem więcej" (s.220)
piątek 7:30 - 8:15
Wirecka Barbara Koło matematyczne (s. 220)
piątek 11:55 - 12:40
Wrześniowska Agnieszka Koło "Zielona Kraina" (s. 018)
piątek 11:45 - 12:45
Zygmunt Marta "Matematyczni odkrywcy" (co 2 tygodnie)
poniedziałek 9:10 - 9:55 (s.106)
wtorek 9:10 - 9:55 (s. 303)
środa 10:05 - 10:50 (s. 227)

Koło teatralne (s. 218)
środa 9:10 - 9:55 (2 razy w miesiącu)