ZS Bibice

KONSULTACJE DLA UCZNIÓW - 2016/2017

Babik Adam wtorek 15:35 - 16:20 [hala sport.]
Badura Magdalena poniedziałek 11:00 - 11:45 kl. 4a [220, 2 x w mies.]
środa 9:10 - 9:55 kl. 5b, 4a [zapl. 222, 2 x w mies.]
środa 10:05 - 10:50 kl. 4d [302, 2 x w mies.]
Bieliszczuk Anna zdw wtorek11:00 - 11:45 [302]
Błażejczyk Iwona czwartek 13:55 - 14:40 [pok. nau.]
po wcześniejszym potwierdzeniu uczestnictwa
ks. Chromy Dariusz  
Chrzanowska Jadwiga Zajęcia wyrównawcze
poniedziałek lub piątek 13:55 - 14:40
Daszkiewicz Grzegorz środa 16:30 - 17:15 [223]
Durlak Elżbieta czwartek 14:50 - 15:35 [hala sport.]
Emerla Eliza poniedziałek 13:55 - 14:40 [s. 316] / środa 13:55 - 14:40 [217] - wtmiennie co 2 tygodnie
Feliga-Grządziel Agnieszka środa 6a, 6b, 6c [323, co 2 tyg.]
piątek 5b, 5c [219, co 2 tyg.]
Gazda Magdalena środa 13:55 - 14:40 [302]
Goraj - Zębala Katarzyna  
Guty Joanna poniedziałek 9:10 - 9:55 kl. 4c, 13:55 - 14:40 kl. 6c [220]
wtorek 13:55 - 14:40 kl. 2A (gim) [217]
środa 9:10 - 9:55 kl. 1A [220]
po wcześniejszym potwierdzeniu uczestnictwa
Idzik Zofia poniedziałek 15:40 - 16:25 [317]
Janikowska Lidia czwartek 13:35 - 15:35
Kaczorowska Elżbieta zajęcia wyrównawcze wtorek 11:00-11:45
Karwacki Jarosław czwartek 12:50 - 13:35 [223]
Kołtuńska Paulina wtorek 12:40 - 13:35 kl. 4 [co 2 tyg.]
czwartek 12:40 - 13:35 kl. 6 [co 2 tyg.]
po wcześniejszym potwierdzeniu uczestnictwa
Kulig Magdalena poniedziałek 13:55 - 14:40
Kwietniowska Renata środa 11:55 - 12:40
Lepiarczyk Łukasz poniedziałek 11:55 - 12:40 [pok. nau.]
Madetko Katarzyna środa 11:55 - 12:40 [227]
Magiera Barbara czwartek 11:00 - 11:45 [125]
Majewska Beata poniedziałek 15:40 - 16:35 [106]
Maruszak-Kobas Małgorzata

poniedziałek 13:55 - 14:50 [224]
po wcześniejszym potwierdzeniu uczestnictwa

Matejek Magdalena wtorek 12:50 - 13:35 [302, kl. 2C]
wtorek 13:55 - 14:40 [323, kl. 3B, 3C]
wtorek 14:50 - 15:35 [323, kl. 3A]
czwartek 11:55 - 12:40 [227, kl. 6d]
co 2 tygodnie
Megiel Maja piątek 12:50 - 13:35 [216]
Nazimek-Kolano Marta czwartek 10:05
Niechaj Katarzyna piątek 11:00 - 11:45 [122]
Nocoń Józefa wtorek 13:55 - 14:40 [217]
Olejarczyk Piotr poniedziałek 8:20 - 9:05 [317]
środa 12:50 - 13:35 [317]
po wcześniejszym potwierdzeniu uczestnictwa
Osuch Łukasz  
Ozga Jarosław środa 14:50 - 15:35 [224]
czwartek 16:30 - 17:15 [224]
Pardiak Danuta wtorek 14:50 [320]
Pawłowski Tomasz  
Pieńkowska Beata czwartek- 7:30-8:15 - klasa IA, IC- sala 219,
piątek- 7:30-8:15- klasa IB- sala 220                       
Pilch Małgorzata zdw wtorek 11:00 - 11:45 [125]
Piskorz Katarzyna zdw czwartek 11:55 - 12:40 [220]
Płatek Agata piątek 7:30 - 8:15 [321]
Popiołek Paulina poniedziałek 14:50 - 15:35 (co 2 tyg.) [czytelnia]
wtorek 13:55 - 14:40 (co 2 tyg.) [czytelnia]
Raziuk Halina czwartek 7:30 - 8:15 [316]
Sala-Halota Dorota czwartek 7:30 - 8:15 [123]
Sawczuk Anna 14:50 - 15:35 [217]
Sierant Katarzyna czwartek 13:55 - 14:40 [220]
Silezin Aleksandra piątek 8:20 [303]
Słota Magdalena wtorek 11:55 - 12:40 [126]
Smołka Robert środa 7:30 - 8:15 [hala sport.]
Spasiuk Dorota wtorek 11:55 - 12:40 [123]
ks. Warzecha Wojciech  
Wesołowska Dorota poniedziałek 11:55 - 12:40
Wirecka Barbara czwartek 7:30 - 8:15 [125]
Zygmunt Marta czwartek 7:30 - 8:15 [224]