Szkoła  Promująca bezpieczeństwo - AKTUALNOŚCI

Bezpieczne wakacje p spotkania z policjantem

Spotkania uczniów z policjantem "Bezpieczne wakacje"

Bezpieczny wypoczynek dzieci i młodzieży w wakacje.

O czym warto pamiętać, aby zapewnić dziecku bezpieczny wypoczynek, przypomina na swojej stronie internetowej Ministerstwo Edukacji Narodowej.

W poszukiwaniu autorytetów

Próbna ewakuacja

W dniu 01.06.2017r. o godz. 9.30 przeprowadzono praktyczne sprawdzenie organizacji i warunków ewakuacji w budynku Zespołu Szkół w Bibicach. Ćwiczenie poprzedzono teoretycznym instruktażem szkoleniowym.

Archipelag skarbów

W dniach 15 i 16 maja 2017 r. przeprowadzono dla młodzieży uczącej się w klasach drugich Gimnazjum ZS w Bibicach realizację programu profilaktyki zintegrowanej „Archipelag Skarbów”.

Ważny temat - dopalacze

Dnia 8 i 9.05.2017r., w Zespole Szkół w Bibicach odbyły się warsztaty dla uczniów z zakresu profilaktyki uzależnień nt. „dopalaczy”.

Wycieczka do Sądu Apelacyjnego

Przychodzi uczeń do prawnika... W dniu 24 kwietnia 2017 r. uczniowie klasy IIA i IIC gimnazjum uczestniczyli w wycieczce dydaktycznej do Sądu Apelacyjnego w Krakowie, znajdującego się na ulicy Przy Rondzie 3. Czterokondygnacyjny budynek ma wysokość 17,10 m, dysponuje powierzchnią użytkową ok. 10.500 m2 i kubaturą 55.500 m3. Działa od 27 września 2010 r. i jest częścią większego kompleksu, obejmującego także Krajową Szkołę Sądownictwa i Prokuratury oraz Dom Aplikanta.

SĄD NAD PAPIEROSEM

Dnia 29.03.17 w klasach I gimnazjum odbyły się warsztaty profilaktyczne „SĄD NAD PAPIEROSEM”

Szkoła dla rodziców

W Zespole Szkół w Bibicach dnia 22.03.2017 roku, odbyło się spotkanie rodziców uczniów naszej szkoły z Panem W. Słoniną z Instytutu Rozwoju Społecznego. Spotkanie pt. „Jak wychować szczęśliwego człowieka”