Rok 2017 - Rokiem Stanisława Wyspiańkiego

Szlakiem Stanisława Wyspiańskiego

Dnia 29 maja 2017 r. klasa 2c gimnazjum udała się na wycieczkę „Szlakiem Stanisława Wyspiańskiego” do centrum Krakowa.

I Gminna Parada Patronów

Imię patrona szkoły lub drużyny harcerskiej haftowane kiedyś na sztandarze dawało poczucie wielopokoleniowej więzi i głębokiego zakorzenienia w narodowej tradycji.

W poszukiwaniu Wyspiańskiego.

To już ostatnie zajęcia w tym roku szkolnym kl. VI d, w czasie których omawia się temat z cyklu Czytajcie a zrozumiecie siebie i świat na zajęciach z wychowawcą.

Czytaj całość

Warsztaty w ramach projektu „Wyspiański pod Krakowem. Słowa - wzory - konteksty kultury”.

Warsztaty w ramach projektu  „Wyspiański pod Krakowem. Słowa - wzory - konteksty kultury”.

Dnia 29 maja w Zespole Szkół w Bibicach odbyły się warsztaty dla nauczycieli.

Czytaj całość

Konkurs „Wyspiański oczami dziecka” rozstrzygnięty.

W ramach obchodów Roku Wyspiańskiego w gminie Zielonki z twórczością artysty zapoznały się dzieci i młodzież gminnych szkół.

Czytaj całość

Występ uczniów Szkoły Podstawowej w Bibicach w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej.

10 maja 2017 r. nasi uczniowie wzięli udział w przestawieniu, które zostało zaprezentowane w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej im. Hugona Kołłątaja w Krakowie z okazji XIV Tygodnia Bibliotek.

Malujemy jak Wyspiański

Rok Stanisława Wyspiańskiego w gminie Zielonki trwa.

Imieniny Patrona Szkoły Podstawowej w Bibicach

Gminny Konkurs Wiedzy o Wyspiańskim

ROK STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W ZESPOLE SZKÓŁ W BIBICACH Wielki finał już za nami!