ZS Bibice

Konsultacje w roku szkolnym 2016/2017

SZANOWNI RODZICE
Jeśli nie mają Państwo możliwości umówienia się z Nauczycielem w poniższym terminie, możecie Państwo umówić się na inny termin dzwoniąc do sekretariatu szkoły. Można również ustalić termin spotkania przez e-dziennik.

Babik Adam poniedziałek 12:50 - 13:25 [pn]
Badura Magdalena poniedziałek 12:50 - 13:35 [pn]
Błażejczyk Iwona czwartek 12:50 - 13:35 [pn]
ks. Chromy Dariusz w godzinach pracy kancelarii parafialnej
Chrzanowska Jadwiga wtorek 10:05 - 10:50
Daszkiewicz Grzegorz wtorek 11:00 - 11:45 [pn]
Durlak Elżbieta piątek 8:20 - 9:10 [pn]
Emerla Eliza poniedziałek 10:05 - 10:50 [pn]
Feliga-Grządziel Agnieszka wtorek 8:20 - 9:10 [pn]
Gazda Magdalena wtorek 12:50 - 13:35 [pn]
Goraj - Zębala Katarzyna poniedziałek (co drugi) 14:50 - 15:35 [pn]
Guty Joanna poniedziałek 8:20 - 9:05 [pn]
Idzik Zofia czwartek 10:05 - 10:50 [pn]
Janikowska Lidia czwartek 10:05 - 10:50
Kaczorowska Elżbieta wtorek 14:50 - 15:35 [121]
Karwacki Jarosław poniedziałek 9:10 - 10:50
Kołtuńska Paulina poniedziałek 10:05 - 10:50
Kulig Magdalena poniedziałek 13:55 - 14:40 [121]
Kwietniowska Renata czwartek 11:00 - 11:45
Lepiarczyk Łukasz środa 12:50 - 13:35 [pn]
Madetko Katarzyna poniedziałek 14:50 - 15:35
Magiera Barbara czwartek 13:55 - 14:40 [125]
Majewska Beata wtorek 7:30 - 8:15 [pn]
Maruszak-Kobas Małgorzata poniedziałek 11:00 - 11:45
Matejek Magdalena czwartek 11:00 - 11:45 [pn]
Megiel Maja środa 12:50 - 13:35 [pn]
Nazimek-Kolano Marta wtorek 10:05 - 10:50 [121]
Niechaj Katarzyna wtorek 13:55 - 14:40 [121]
Nocoń Józefa poniedziałek 13:55 - 14:40 [pn]
Olejarczyk Piotr wtorek 8:30 - 9:00 [pn]
Osuch Łukasz poniedziałek 11:55 - 12:40
Ozga Jarosław środa 11:55 - 12:40 [pn]
Pardiak Danuta wtorek 11:00 - 11:45 [pn]
Pawłowski Tomasz wtorek 14:15 - 14:50 [pn]
Pilch Małgorzata wtorek 16:30 - 17:15 [124]
Piskorz Katarzyna środa 9:10 - 9:55 [121]
Płatek Agata poniedziałek 8:20 - 9:05 [pn]
Popiołek Paulina poniedziałek 16:15 - 17:00 [biblioteka]
Raziuk Halina środa 11:55 - 12:40 [315]
Sala-Halota Dorota piątek 9:10 - 9:50 [121]
Sawczuk Anna poniedziałek 11:55  12:40 [pn]
Sierant Katarzyna wtorek 7:10 - 7:55 [pn]
Silezin Aleksandra czwartek 11:55 - 12:40 [pn]
Słota Magdalena środa 10:05 - 10:50 [121]
Smołka Robert czwartek 10:05 - 10:50 [hs]
Spasiuk Dorota wtorek 16:25 - 17:10 [123]
ks. Warzecha Wojciech czwartek 9:10 - 9:55 [121]
Wesołowska Dorota poniedziałek 9:10 - 9:55
Wirecka Barbara wtorek 9:10 - 9:55
Zygmunt Marta poniedziałek 11:00 - 11:45 [pn]

W nawiasie numer sali, w której nauczyciel oczekuje na Państwa.
pn - pokój nauczycielski
hs - hala sportowa