Szkoła Talentów

Kolejna edycja Szkoły Talentów odbyła się 1 czerwca, w Dzień Dziecka, w dwóch odsłonach: dla klas 1 i 3 o godzinie 10: 30, dla klas 2 o godzinie 12:15. Zgromadziło się ponad osiemdziesięcioro uczestników. Do udziału w popisach mogli zgłaszać się wszyscy, którzy chcieli pochwalić się swoim talentem i pasją.

Jak się okazało wśród uczniów najwięcej było miłośników muzyki, którzy pokazali talent wokalny lub umiejętności gry na instrumencie, m.in. ksylofonie, keyboardzie, gitarze. Niektórzy przedstawili układ taneczny do muzyki. Było disco, balet, hip hop, taniec z hula hop.

Czy można zaczarować monetę, aby zniknęła?  Jak się okazuje, można! Zwinne palce, skupienie i dobry pomysł wystarczą, aby publiczność została oczarowana występem młodej iluzjonistki.

Można było również podziwiać artystyczne recytacje, prace plastyczne oraz umiejętności sportowe – pokazy gimnastyczne i hula – hop.

Ciekawe ile jeszcze ukrytych talentów drzemie w naszych uczniach? Mam nadzieje, że kolejna edycja również będzie emocjonująca.

Opracowanie: Aneta Kubik