Rozstrzygnięcie Konkursu Czytelniczego “Książka to mój przyjaciel".

Rozstrzygnięcie Konkursu Czytelniczego “Książka to mój przyjaciel

Uczniowie klas drugich i trzecich Szkoły Podstawowej brali udział w Szkolnym Konkursie Czytelniczym pt. “Książka to mój przyjaciel “ w związku z realizacją projektu edukacyjno- wychowawczego w zakresie czytelnictwa w naszej szkole.  Po pierwszym etapie klasowym odbył się etap drugi szkolny,  w którym brało udział 6 uczniów z klas drugich oraz 5 uczniów z klas trzecich.

W kategorii klas drugich przyznano :

I miejsce – Maja Lipowska  z kl. 2c
II miejsce – Sebastian Wnuk z kl. 2 f
III miejsce -  zdobyło jednocześnie 3 uczniów Maria Borek -  z kl. 2e, Tymon Gąszcz z kl. 2f
oraz Lena Fularska z kl. 2d.

W kategorii klas trzecich przyznano :

I miejsce – Anna Konopka z kl. 3b
II miejsce – Julia Hardek z kl. 3d
III miejsce – Michalina Kotyza z kl. 3e.

Serdecznie gratulujemy!

Zachęcamy wszystkich uczniów z klas młodszych do sięgania po literaturę dziecięcą I rozwijania swoich pasji i zainteresowań czytelniczych.

Opracowanie: Katarzyna Piskorz