Podsumowanie Projektu Edukacyjno – Wychowawczego “Książka moim przyjacielem “

21 czerwca 2017 roku odbył się uroczysty apel podsumowujący wszystkie działania, które zostały zrealizowane w ramach Projektu Edukacyjno – Wychowawczego pt. “ Książka moim przyjacielem“ w klasach 1-3 szkoły podstawowej. Uczniowie klas nauczania zintegrowanego mieli możliwość obejrzenia krótkiego przedstawienia “Warto czytać książki “, przygotowanego przez klasę 3a. Wysłuchali też wielu ciekawostek i nowinek o pomysłowych książkach m. in.– najmniejszej,  największej, najcięższej i najdroższej oraz najbardziej znanej książce,  którą jest Biblia. Na zakończenie P. Wicedyrektor Anna Górka wraz z koordynatorem projektu wręczyły nagrody książkowe dla najlepszych czytelników z klas 2 i 3. A oto najlepsi czytelnicy w roku 2016/17:

Wiktoria Zacharska - 2a
Milena Burnus -2b
Maja Lipowska - 2c
Kacper Suchy - 2d
Weronika Skrzypek - 2e
Bartosz Pachoł - 2f
Patryk Rachwał - 2g
Jagoda Siwecka - 3a
Anna Kalita - 3b
Oliwia Czarnota - 3c
Amelia Grządziel - 3d
Gabriela Syc - 3e.

Serdecznie gratulujemy!

Najmłodsi uczniowie z klas 1a i 1b otrzymali zakładki, dyplom za udział w projekcie oraz książeczkę do klasowej biblioteczki.

Życzymy udanych wakacji, również z ciekawą książką!

Opracowanie: Katarzyna Piskorz