ZS Bibice

KLASY PIERWSZE W MAGICZNYM DOMKU

KLASY PIERWSZE W MAGICZNYM DOMKU

            8 czerwca  2017r.klasy pierwsze wybrały się na wycieczkę do Głogoczowa do Magicznego Domku. Była to wyprawa do niezwykłego , magicznego miejsca gdzie czekało na nas wiele atrakcji.

               W strefie FRAJDO mogliśmy się pobawić jeżdżąc na mini-wozach drewnianych, wchodząc na drewniany domek, czy przechodząc przez tunel. Czekały też na nas liny, na których mogliśmy się pohuśtać, piłki różnego kształtu i przeznaczenia oraz wiele innych pomysłowych zabawek.

               W MAGICZNYM OGRODZIE mogliśmy podziwiać wiele pięknych roślin. Braliśmy udział w sportowych konkurencjach: toczeniu  pustej beczki, następnie beczki w której znajdował się kolega, chodzeniu po zawieszonej między drzewami linie, czy skakaniu na trampolinie. Mogliśmy też odpocząć w Strefie Ciszy.

              Następnie udaliśmy się do MAGICZNEGO SALONIKU, w którym były ukryte tajemnicze zakamarki, skrytki, Domek Misiów, interaktywne drzewo z ukrytymi zabawami edukacyjnymi do którego można było wejść. Były też kolorowe kamieniczki, w których było wiele tajemniczych i ciekawych skarbów. Byliśmy też w Kąciku Babci Lalki , gdzie znajdowała się kolekcja starych zabawek: porcelanowych, gałgankowych i gumowych lalek, wachlarzy czy torebek, kuferków i walizeczek. Każdy mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie.

             Pogoda i humory nam dopisywały, na brak atrakcji nie mogliśmy narzekać, dlatego zadowoleni wróciliśmy pod szkołę gdzie czekali na nas rodzice.

                                                                                             opracowanie: Dorota Sala-Halota
Renata Kwietniowska