KLASA I B W MULTIKINIE

KLASA I B  W MULTIKINIE

30 maja uczniowie klasy I B byli w Multikinie na filmie pt.”Smerfy i zagubiona wioska”. Bilety na ten film były nagrodą za zdobycie przez klasę I B I-ego miejsca w szkolnej zbiórce makulatury. Zasłużyliśmy solidnie na to wyróżnienie- zarówno pod względem liczby uczniów, którzy przynieśli makulaturę ( 21 uczniów na 27 w klasie ) oraz pod względem ilości przyniesionej makulatury przez klasę.

Film nam się bardzo podobał. Zadowoleni jesteśmy, że mogliśmy go obejrzeć niemalże na początku wejścia na ekrany kin.

Jeżeli chodzi o makulaturę, już gromadzimy zapasy na jesienną zbiórkę. Wszystkich do tego gorąco namawiamy.

Opracowała: Dorota Sala-Halota