Aktualności ze świetlicy szkolnej

Jak co roku w naszej świetlicy nie zapomniano o święcie naszych najukochańszych mam. Uczniowie wykonali okolicznościowe laurki różnymi technikami: papieroplastyka, malowanie farbami kwiatów z drewna, wazony techniką decoupage,kwiaty z różnokolorowej bibuły. Wychowawcy przeprowadzili z uczniami pogadanki: „Za co kochamy nasze mamy?: i „Co dobrego możemy dla nich zrobić?: Wszystkim mamom z okazji ich święta składamy najserdeczniejsze życzenia.

1 czerwca obchodziliśmy Dzień Dziecka. Omówiono Konwencję Praw Dziecka, na podstawie której nasi podopieczni mogli dowiedzieć się o swoich prawach. Przeprowadzono rozmowy z uczniami jak ten dzień spędzają w swoich rodzinach. Dzięki zabawnym historiom uczniowie formułowali piękne wnioski dotyczące ponadczasowych wartości. Wszystkim dzieciom składamy najserdeczniejsze życzenia.

opracowała: Agnieszka Wrześniowska