ZS Bibice

 

ŚWIATOWE  DNI  MŁODZIEŻY  W  GMINIE  ZIELONKI.

 

Dyrekcja Zespołu Szkół w Bibicach,
              życzy, aby rozpoczęte wakacje były pełne niezapomnianych wrażeń, udanego, a przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku. Wypoczywajcie, realizujcie wakacyjne plany, rozwijajcie zainteresowania.
             Wracajcie pełni sił, energii i zapału do dalszej pracy i nauki.

K   O  M  U   N  I   K   A   T  Y                                                                                                                                                                                            

Szkolny Zestaw Podręczników w Zespole Szkół w Bibicach w roku  szkolnym 2016/2017.

czytaj więcej                

                                                                                                                                                                                                                                                       

          Szanowni Rodzice,
W okresie wakacyjnym sekretariat czynny będzie w godzinach 10:00-12:00. W dniach 25 VII - 1 VIII ze względu na Światowe Dni Młodzieży i przyjęcie pielgrzymów sekretariat będzie zamknięty.
 

Informacje dla Rodziców przyszłorocznych pierwszoklasistów.              

Wyprawka szkolna pierwszoklasisty.              

                                                                          

              Szanowni Rodzice,

          Dyrektor Zespołu Szkół w Bibicach informuje, że ze względu na brak wolnych miejsc nie będzie rekrutacji do klasy pierwszej szkoły podstawowej i klasy pierwszej gimnazjum na rok szkolny 2016/2017. Wszystkie zapisane dzieci zostały przyjęte.

Listy uczniów klas pierwszych szkoły podstawowej i gimnazjum zostaną wywieszone w szkole w dniu 1 lipca 2016 r. o godzinie 12:00.

Dyrektor Zespołu Szkół w Bibicach             
mgr Beata Pieńkowska                    

aktualności i informacje

Zakończenie roku szkolnego 2015/16

Zakończenie roku szkolnego 2015/16

W dniu 24.06.2016 r. o godzinie 8:00 (dla uczniów klas 4-6) i o godzinie 10:00 (dla uczniów klas 1-3) odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016.

Atmosfera uroczystości była bardzo podniosła, ponieważ zaszczycili nas swoją obecnością: Wójt Gminy Zielonki - Pan Bogusław Król, kierownik GZEAS – p. Anna Soblik-Milcz, Proboszcz Parafii Bibice ks. Jan Przybocki, Radni Gminy Zielonki p. Renata Kosno oraz p. Mirosław Golanko, a także przedstawiciele Rady Rodziców. Po powitaniu przez Panią Dyrektor zgromadzonych gości, głos zabrał Pan Wójt, który wręczył nagrody nauczycielom szczególnie wyróżniającym się w pracy dydaktyczno-wychowawczej i opiekuńczej: p. Józefie Nocoń, p. Małgorzacie Maruszak-Kobas, p. Paulinie Popiołek oraz p. Grzegorzowi Daszkiewiczowi.

Kolejnym punktem akademii było wręczenie przez wychowawców klas szóstych listów pochwalnych uczniom, którzy uzyskali wysokie wyniki w nauce, a także listów gratulacyjnych ich rodzicom.

Pani Dyrektor Beata Pieńkowska wręczyła Nagrody Dyrektora nauczycielom i pracownikom administracji oraz dyplomy podziękowania za współpracę członkom Rady Rodziców Szkoły Podstawowej.

Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor jeszcze raz podziękowała wszystkim pracownikom Zespołu Szkół w Bibicach, rodzicom oraz uczniom za całoroczną współpracę życząc udanych wakacji.

Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna, w której udział wzięli uczniowie klas szóstych oraz klas trzecich. Następnie wychowawcy wraz ze swoimi podopiecznymi udali się do sal, gdzie nastąpiło wręczenie świadectw.

Opracowanie: Paulina Popiołek, Joanna Pietraszek

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016 w gminie Zielonki.

Osiągnięcia i sukcesy uczniów w roku szkolnym 2015/2016

Osiągnięcia i sukcesy uczniów w roku szkolnym 2015/2016

Osiągnięcia i sukcesy uczniów w roku szkolnym 2015/2016

Czytaj całość
Zostań Damą, bą Zostań Damą, bądź Dżentelmenem

Zostań Damą, bądź Dżentelmenem...

WITAMY LATO Z GRAM WITAMY LATO Z GRAMI!

WITAMY LATO Z GRAMI!...

Mamy laureata w Ka Mamy laureata w Kangurze

Mamy laureata w Konkursie Kangur Matematyczny...

Co nowego w świet Co nowego w świetlicy czwartoklasistów?

Co nowego w świetlicy czwartoklasistów?...

Bezpieczne wakacje Bezpieczne wakacje

"Bezpieczne wakacje" w klasach I-III....

Kakao rośnie na d Kakao rośnie na drzewach ...

Kakao rośnie na drzewach ......

Dzień Dziecka w T Dzień Dziecka w Teatrze Bagatela

Dzień Dziecka w Teatrze Bagatela...

PROJEKT EDUKACYJNY PROJEKT EDUKACYJNY -

PROJEKT EDUKACYJNY - "BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS WAKACJI"...

EDUKATOR WYSPIAŃS EDUKATOR WYSPIAŃSKI

Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego....

Konkurs Zdrowa kan Konkurs Zdrowa kanapka

Konkurs Zdrowa kanapka...

Warsztaty bibułka Warsztaty bibułkarskie w świetlicy

Kolejne spotkania na warsztatach bibułkarskich zaowocowały pięknymi bukietami z bibułkowych kwi...

Szachowa 10 Szachowa 10

Dobiegł końca cykl międzyszkolnych turniejów szachowych ”Szachowa dziesiątka”. Uczniowie na...

Od tabliczki po e- Od tabliczki po e-booki dla uczniów klas piątych

Od tabliczki po e-booki dla uczniów klas piątych...

Już pływam - pod Już pływam - podsumowanie

Już pływam - podsumowanie...

Warsztaty z pierws Warsztaty z pierwszej pomocy przedmedycznej w świetlicy

W ramach projektu gimnazjalnego, uczennice klasy III B przeprowadziły na świetlicy warsztaty z pi...

Biolgiczne ciekawo Biolgiczne ciekawostki

Biologiczne ciekawostki...

Klasy 3 sp w studi Klasy 3 sp w studiach TVN

20 czerwca 2016r. klasa III c miała okazję poznać tajniki pracy aktorów, filmowców i innych lud...

Szkolne koło teat Szkolne koło teatralne i nasza poważna „zabawa” w teatr

Szkolne koło teatralne i nasza poważna „zabawa” w teatr...

Z TECHNIKĄ IRIS F Z TECHNIKĄ IRIS FOLDING NAM PO DRODZE

Podczas kilku kolejnych zajęć uczniowie klas I , II i III wykonali szereg prac metodą Iris foldin...

17 czerwca 2016 ro 17 czerwca 2016 roku – Dzień Pustej Klasy

17 czerwca 2016 roku – Dzień Pustej Klasy...

Dopalacze kradną Dopalacze kradną życie

W czerwcu 2016r. pedagog i psycholog szkolny przeprowadzili w kl. I i II gimnazjum zajęcia edukacyj...

Prelekcja "Bezpiec Prelekcja

Prelekcja "Bezpieczne wakacje"...

Wyniki egzaminu gi Wyniki egzaminu gimnazjalnego.

Z przyjemnością podajemy wyniki egzaminów gimnazjalnych, które odbyły się 18,19.20 kwietnia 20...

Sukcesy pozaszkoln Sukcesy pozaszkolne Michała Sołtysa

Michał Sołtys, uczeń klasy III c od kilku lat uprawia judo...

Świetlicowy konku Świetlicowy konkurs bohaterowie EURO 2016

Świetlicowy konkurs bohaterowie EURO 2016...

Gry na lato Gry na lato

Zapraszamy na letnie gry planszowe....

Najlepszy Gminny P Najlepszy Gminny Poliglota

Gminny konkurs językowy o tytuł „Najlepszego Gminnego Poligloty 2016” rozstrzygnięty!...

Ostatnie dwa tygod Ostatnie dwa tygodnie w świetlicy

„Dzień Dziecka. Dziecięce zabawy i zainteresowania”. „W tydzień dookoła świata.”...

Spotkanie ze Stra Spotkanie ze Strażakami - klasy 2 a b d

1 czerwca w Dzień Dziecka uczniowie klas 2a,b,d odwiedzili naszych wspaniałych Strażaków Ochotni...

ZBIÓRKA DLA BEZDO ZBIÓRKA DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT

ZBIÓRKA DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT...

Nie pal przy mnie, Nie pal przy mnie, proszę

W naszej szkole, został zrealizowany program edukacji antynikotynowej - „Nie pal przy mnie, prosz...

Archiwum

Zakończenie roku szkolnego 2015/16

Zakończenie roku szkolnego 2015/16

W dniu 24.06.2016 r. o godzinie 8:00 (dla uczniów klas 4-6) i o godzinie 10:00 (dla uczniów klas 1-3) odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016.

Atmosfera uroczystości była bardzo podniosła, ponieważ zaszczycili nas swoją obecnością: Wójt Gminy Zielonki - Pan Bogusław Król, kierownik GZEAS – p. Anna Soblik-Milcz, Proboszcz Parafii Bibice ks. Jan Przybocki, Radni Gminy Zielonki p. Renata Kosno oraz p. Mirosław Golanko, a także przedstawiciele Rady Rodziców. Po powitaniu przez Panią Dyrektor zgromadzonych gości, głos zabrał Pan Wójt, który wręczył nagrody nauczycielom szczególnie wyróżniającym się w pracy dydaktyczno-wychowawczej i opiekuńczej: p. Józefie Nocoń, p. Małgorzacie Maruszak-Kobas, p. Paulinie Popiołek oraz p. Grzegorzowi Daszkiewiczowi.

Kolejnym punktem akademii było wręczenie przez wychowawców klas szóstych listów pochwalnych uczniom, którzy uzyskali wysokie wyniki w nauce, a także listów gratulacyjnych ich rodzicom.

Pani Dyrektor Beata Pieńkowska wręczyła Nagrody Dyrektora nauczycielom i pracownikom administracji oraz dyplomy podziękowania za współpracę członkom Rady Rodziców Szkoły Podstawowej.

Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor jeszcze raz podziękowała wszystkim pracownikom Zespołu Szkół w Bibicach, rodzicom oraz uczniom za całoroczną współpracę życząc udanych wakacji.

Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna, w której udział wzięli uczniowie klas szóstych oraz klas trzecich. Następnie wychowawcy wraz ze swoimi podopiecznymi udali się do sal, gdzie nastąpiło wręczenie świadectw.

Opracowanie: Paulina Popiołek, Joanna Pietraszek

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016 w gminie Zielonki.

Osiągnięcia i sukcesy uczniów w roku szkolnym 2015/2016

Osiągnięcia i sukcesy uczniów w roku szkolnym 2015/2016

Osiągnięcia i sukcesy uczniów w roku szkolnym 2015/2016

Czytaj całość
Zostań Damą, bą Zostań Damą, bądź Dżentelmenem

Zostań Damą, bądź Dżentelmenem...

WITAMY LATO Z GRAM WITAMY LATO Z GRAMI!

WITAMY LATO Z GRAMI!...

Mamy laureata w Ka Mamy laureata w Kangurze

Mamy laureata w Konkursie Kangur Matematyczny...

Co nowego w świet Co nowego w świetlicy czwartoklasistów?

Co nowego w świetlicy czwartoklasistów?...

Bezpieczne wakacje Bezpieczne wakacje

"Bezpieczne wakacje" w klasach I-III....

Kakao rośnie na d Kakao rośnie na drzewach ...

Kakao rośnie na drzewach ......

Dzień Dziecka w T Dzień Dziecka w Teatrze Bagatela

Dzień Dziecka w Teatrze Bagatela...

EDUKATOR WYSPIAŃS EDUKATOR WYSPIAŃSKI

Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego....

Konkurs Zdrowa kan Konkurs Zdrowa kanapka

Konkurs Zdrowa kanapka...

Warsztaty bibułka Warsztaty bibułkarskie w świetlicy

Kolejne spotkania na warsztatach bibułkarskich zaowocowały pięknymi bukietami z bibułkowych kwi...

Szachowa 10 Szachowa 10

Dobiegł końca cykl międzyszkolnych turniejów szachowych ”Szachowa dziesiątka”. Uczniowie na...

Od tabliczki po e- Od tabliczki po e-booki dla uczniów klas piątych

Od tabliczki po e-booki dla uczniów klas piątych...

Już pływam - pod Już pływam - podsumowanie

Już pływam - podsumowanie...

Warsztaty z pierws Warsztaty z pierwszej pomocy przedmedycznej w świetlicy

W ramach projektu gimnazjalnego, uczennice klasy III B przeprowadziły na świetlicy warsztaty z pi...

Biolgiczne ciekawo Biolgiczne ciekawostki

Biologiczne ciekawostki...

Klasy 3 sp w studi Klasy 3 sp w studiach TVN

20 czerwca 2016r. klasa III c miała okazję poznać tajniki pracy aktorów, filmowców i innych lud...

Szkolne koło teat Szkolne koło teatralne i nasza poważna „zabawa” w teatr

Szkolne koło teatralne i nasza poważna „zabawa” w teatr...

Z TECHNIKĄ IRIS F Z TECHNIKĄ IRIS FOLDING NAM PO DRODZE

Podczas kilku kolejnych zajęć uczniowie klas I , II i III wykonali szereg prac metodą Iris foldin...

Prelekcja "Bezpiec Prelekcja

Prelekcja "Bezpieczne wakacje"...

Sukcesy pozaszkoln Sukcesy pozaszkolne Michała Sołtysa

Michał Sołtys, uczeń klasy III c od kilku lat uprawia judo...

Świetlicowy konku Świetlicowy konkurs bohaterowie EURO 2016

Świetlicowy konkurs bohaterowie EURO 2016...

Gry na lato Gry na lato

Zapraszamy na letnie gry planszowe....

Ostatnie dwa tygod Ostatnie dwa tygodnie w świetlicy

„Dzień Dziecka. Dziecięce zabawy i zainteresowania”. „W tydzień dookoła świata.”...

Spotkanie ze Stra Spotkanie ze Strażakami - klasy 2 a b d

1 czerwca w Dzień Dziecka uczniowie klas 2a,b,d odwiedzili naszych wspaniałych Strażaków Ochotni...

ZBIÓRKA DLA BEZDO ZBIÓRKA DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT

ZBIÓRKA DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT...

Nie pal przy mnie, Nie pal przy mnie, proszę

W naszej szkole, został zrealizowany program edukacji antynikotynowej - „Nie pal przy mnie, prosz...

Archiwum

Osiągnięcia i sukcesy uczniów w roku szkolnym 2015/2016

Osiągnięcia i sukcesy uczniów w roku szkolnym 2015/2016

 

SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY I - III

LAUREACI IX EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU NAUK PRZYRODNICZYCH „ŚWIETLIK”

Klasy 1

1G Bruno Durlak nagroda główna
1A Zosia Jędrychowska nagroda
1E Janusz Truskolaski nagroda
1G Mateusz Wiśniowski nagroda
1E Wiktor Wnęk chłopak nagroda
1G Dominik Sudewicz nagroda
1G Bartosz Pokutycki nagroda
1B Maciej Szczepanik nagroda
1E Kamil Kotulski nagroda
1G Maciej Maryański nagroda
1B Mikołaj Megiel nagroda
1C Patryk Bobak wyróżnienie
1E Gabriela Brożek wyróżnienie
1A Kacper Czarski wyróżnienie
1G Amelia Gołębiowska wyróżnienie
1E Gabriela Jakobczak wyróżnienie
1F Karol Kolasa wyróżnienie
1E Mikołaj Kowalski wyróżnienie
1E Maja Kułaga wyróżnienie
1C Emil Lepiarczyk wyróżnienie
1F Igor Maziarz wyróżnienie
1D Alicja Nalepa wyróżnienie
1F Wojciech Parejko wyróżnienie
1B Wiktor Piegza wyróżnienie
1G Patryk Rachwał wyróżnienie
1A Ala Setkowicz wyróżnienie
1B Leon Stopka  wyróżnienie
1C Dawid Subik wyróżnienie
1G Kaja Sypek  wyróżnienie
1F Jakub Sznurawa wyróżnienie
1B Justyna Wadowska wyróżnienie
1A Dawid Wojciechowski wyróżnienie

Klasy 2

2C Kacper Kolano nagroda
2C Amelia Bielecka wyróżnienie
2C Jakub Bis wyróżnienie
2C Oliwia Czarnota wyróżnienie
2B Agnieszka Gnela wyróżnienie
2E Bartosz Hawranek wyróżnienie
2E Michalina Kotyza wyróżnienie
2B Oliwia Miś wyróżnienie
2C Julia Nadolnik wyróżnienie
2C Mateusz Nawrot wyróżnienie
2A Bartosz Patocs wyróżnienie
2C Michał Sznajder wyróżnienie
2A Oliwia Wardyła wyróżnienie
2D Anna Wojtanowska wyróżnienie
2D Julia Kańczura wyróżnienie
2D Julia Wypchał wyróżnienie
2D Zofia Truskolaska wyróżnienie
2D Antonina Malkiewicz wyróżnienie
2D Julka Malkiewicz wyróżnienie
2D Wiktoria Szczepańska wyróżnienie
2D Natalia Marszałek wyróżnienie

Klasy 3

3B Otylia Iwańczak nagroda główna
3B Patryk Skrzypek nagroda główna
3B Ewa Lubińska nagroda
3C Martyna Biniek wyróżnienie
3B Karol Bożek wyróżnienie
3B Miłosz Chytrzyński wyróżnienie
3C Izabela Kawalec wyróżnienie
3B Zuzanna Krasoń wyróżnienie
3B Maria Kudyk wyróżnienie
3D Bartosz Miklas wyróżnienie
3C Marcin Niźnik wyróżnienie
3B Wiktoria Nowak wyróżnienie
3C Michał Olewiński wyróżnienie
3C Natalia Ozimek-Sobota wyróżnienie
3D Maciej Pieczyrak wyróżnienie
3A Michał Skrzyński wyróżnienie
3A Kacper Solecki wyróżnienie
3C Dominika Sułowska wyróżnienie
3B Karol Swat wyróżnienie
3D Filip Szczepanik wyróżnienie
3A Mateusz Tabaczyński wyróżnienie
3D Maria Truskolaska wyróżnienie
3B Bartosz Zapała wyróżnienie
3A Marcin Zuchara wyróżnienie
3C Marika Zuchara wyróżnienie

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY KANGUR

w kategorii "Żaczek"  klasa 2

Bis Jakub  wyróżniony
Ząbek Grzegorz wyróżniony
Wardyła Oliwia wyróżniony

w kategorii  "Maluch"  klasa 3

Biniek Martyna     laureat
Skrzypek Patryk wyróżniony
Zuchara Marcin wyróżniony
Kawalec Izabela wyróżniony
Niźnik Marcin wyróżniony
Swat Karol   wyróżniony
Maszczyński Mateusz wyróżniony
Szczepanik  Filip wyróżniony
Pomykała Piotr wyróżniony
Zuchara Marika wyróżniony
Sołtys Michał wyróżniony

WOJEWÓDZKI KONKURS ORTOGRAFICZNY "KAKTUS"

Bartosz Zapała 3b - Laureat
Patryk Skrzypek 3b - Finalista
Bartosz Zapała 3b nagrodę za kaligrafię

GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY „LICZYDEŁKO” 2015/2016

Laureaci:
I miejsce Marcin Zuchara ZS w Bibicach
II miejsce Stefan Cebula ZS w Zielonkach
III miejsce Martyna Biniek ZS w Bibicach
III miejsce Patryk Skrzypek ZS w Bibicach

Wyróżnienia
Adam Jankowski    ZS w Zielonkach
Michał Pałka   ZS w Bibicach
Mateusz Wojda   ZS w Zielonkach
Dominik Gazda   SP w Woli Zachariaszowskiej
Michał Kowal    ZS w Bibicach
Anna Łukasik    ZS w Zielonkach
Mariusz Błaszczyk     ZS w Zielonkach

GMINNY KONKURS „NAJPIĘKNIEJSZA OZDOBA WIELKANOCNA”

Praca samodzielna

I miejsce
Nikola Nowicka  klasa I „d” S.P.  w Bibicach
Aleksandra Augustyn  klasa III „a” S.P.  w Bibicach
Adrian Subik, klasa II „c” S.P.  w Bibicach
Patrycja Skorupa, klasa III „c” S.P.  w Bibicach

II miejsce
Julia Wiertel, klasa III „c” S.P.  w Bibicach
Zuzanna Kapusta, klasa III „d” S.P.  w Bibicach
Marika Zuchara, klasa III „c” S.P.  w Bibicach
Maria Truskolaska, klasa III „d” S.P.  w Bibicach
Klaudia Banaś klasa III”b” S.P.  w Bibicach

III miejsce
Daria Poznańska, klasa II „c” S.P.  w Bibicach
Karolina Liszka, klasa III „a” S.P.  w Bibicach
Nikola Guzik, klasa III „d” S.P.  w Bibicach
Olivia Mrózek, klasa III „d” S.P.  w Bibicach

Wyróżnienia
Małgorzata Zybura, klasa I „f” S.P.  w Bibicach
Joanna Solska, klasa II „c” S.P.  w Bibicach
Karolina Pieczyrak, klasa II „e” S.P.  w Bibicach
Otylia Iwańczak, klasa III „b” S.P.  w Bibicach
Michał Dziobek, klasa II „c” S.P.  w Bibicach
Dominika Poznańska, klasa I „c” S.P.  w Bibicach
Bartosz Miklas, klasa III „d” S.P.  w Bibicach
Dobrusia Kluzik, klasa II „b” S.P.  w Bibicach
Emilia Palmowska, klasa III „b” S.P.  w Bibicach
Michał Góra, klasa III „a” S.P.  w Bibicach

Praca rodzinna

I miejsce
Amelia Skrzekucka, klasa I „c” S.P.  w Bibicach

II miejsce
Paweł Cieślik, klasa  I „c” S.P.  w Bibicach
Michał Skrzyński, klasa III „a” S.P.  w Bibicach
Franciszek Figiel- Styrcz I „a” S.P.  w Bibicach

Wyróżnienie
Gabriela Syc, klasa II „e” S.P.  w Bibicach
Szymon Duniec, klasa  I „d” S.P.  w Bibicach
Alicja Nalepa, klasa  I „d” S.P.  w Bibicach
Karol Trzos  III „d” S.P.  w Bibicach
Patryk Krzyworzeka, klasa I „a” S.P.  w Bibicach
Katarzyna Kot, klasa I„e” S.P.  w Bibicach
Amelia Bober, klasa III„a” S.P.  w Bibicach
Maja Kułaga, klasa I„e” S.P.  w Bibicach

GMINNY KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ W WOLI ZACHARIASZOWSKIEJ

1 miejsce: Nina Lebitko z kl. 3d
2. miejsce: Oliwia Szczepańska i Karolina Liszka z klasy 3a
3. miejsce: Julia Wiertel i Gabriela Sułowska z klasy 3c

GMINNY KONKURS NA „NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ CHOINKOWĄ”

                        KLASA I:
I MIEJSCE:  Amelia Skrzekucka I c, Zosia Jędrychowska I a, Franek Figiel-Styrcz I e.
II MIEJSCE:  Kamila Krawczyk I c,
III MIEJSCE: Nadia Kempny I c, Karol Kolasa I f Gosia Jędrychowska, Patryk Krzyworzeka
WYRÓŻNIENIA: Czarski Kacper I a, Małgosia Zybura I f, Bartosz Pokutycki I g, Helena Krawczyk I g , Milena Słowińska I g, Szymon Duniec I d

                        KLASA II:
I miejsce: Gabrysia Syc II e
II miejsce: Maciej Modelski II a,
III miejsce: Grzegorz Szejna II a
Wyróżnienie: Karolina Pieczyrak II e

                        KLASA III:
I miejsce: Amelka Bober – III a
II miejsce: Maciej Pieczyrak III d, Michał Skrzyński III a ,Otylia Iwańczak III b
III miejsce: Karol Trzos III d, Victoria Popiołek III , Antoni Chwalik III d ,Karolina Liszka III a,
Wyróżnienie: Marika Zuchara III c, Bartosz Kula III a, Nina Lebitko III d.

ZWYCIĘZCY- KATEGORIA  PRACA SAMODZIELNA:

                        KLASA I:
I miejsce: Hania Sakwa I b ,
II miejsce: Zosia Jędrychowska I a,
III miejsce: Bartłomiej Liszka I d,
Wyróżnienie: Magdalena Malik I b.

                        KLASA II:
I miejsce: Joanna Solska II c,
II miejsce: Wiktoria Baran II c, Adrian Subik II c,
III miejsce: Adam Bierzanowski II c, Zofia Truskolaska II d, Michał Dziobek II c,
Wyróżnienie: Mateusz Nawrot II c, Anna Wojtanowska II d ,

                        KLASA III:
I miejsce: Klaudia  Banaś III b, Dominika Sułowska III c,
II miejsce: Marcin Zuchara III a, Zuzanna Krasoń III b
III miejsce: Ola Augustyn III a, Maria Truskolaska III d, Staś Jaworowski III c,
Wyróżnienie: Amelia Bober III a, Bartosz Miklas III d, Dominika Fryc III d ,Natalia Michalska III d

GMINNY KONKURS KALIGRAFICZNO - PLASTYCZNY "KARTKA DO KSIĄŻKI Z WIERSZAMI DLA DZIECI"

I miejsce - Karolina Pieczyrak 1e
III miejsce - Michał Skrzyński 3a

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O KRAKOWIE "KRAKUSEK"

Kacper Solecki -  III miejsce
Wiktoria Nowak -  wyróżnienie II stopnia
Natalia Ozimek - Sobota - wyróżnienie II stopnia

SZKOLNY KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ DYNIĘ Z OKAZJI HALLOWEEN

1. miejsce: Karol Kolasa kl. 1f, Jakub Zabiegaj kl. 2a, Bartosz Hawranek kl. 2e, Bartosz Miklas kl. 3d, Martyna Biniek kl. 3c
2. miejsce: Dawid Subik kl. 1c, Szymon Pirowski kl. 1g, Karol Golanko kl. 1d, Agnieszka Gnela kl. 2b, Alan Lewicki kl. 2c, Miłosz Chytrzyński kl. 3b
3. miejsce: Michelle Szczepańska kl. 1b, Zosia Truskolaska kl. 2d, Olivia Mrózek kl. 3d

SZKOLNY KONKURS NA KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ Z ŻYCZENIAMI W JĘZYKU ANGIELSKIM ORAZ LIST DO ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Klasy 1:

1. miejsce   Helena Krawczyk 1g/ Patryk Bobak 1 c
2.  miejsce   Bartosz Liszka 1 d/ Katarzyna Kot 1 e
3.  miejsce  Antonina Czerpak 1 a/ Małgorzata Zybura 1 f/ Hanna Sakwa 1 b

Klasy 2:

1.  miejsce  Maciej Modelski 2 a
2. miejsce Karolina Pieczyrak 2 e
3.  miejsce Anna Kalita 2b/ Aniela Grządziel 2 d

Klasy 3:

1.  miejsce Bartosz Miklas 3 d
2. miejsce  Olivia Mrózek 3d
3.  miejsce Maria Truskolaska  3 d

SZKOLNY KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ

W kategorii soliści:

1. miejsce: Kamila Gazda z kl. 1d oraz Nina Lebitko z kl. 3d
2. miejsce: Szymon Prażmowski z kl. 2b oraz Kaja Sypek  z kl. 1 g
3. miejsce: Katarzyna Kot z kl. 1e oraz Marika Zuchara z kl. 3c

W kategorii zespoły:

1. miejsce: Weronika Szafraniec i Martyna Biniek  z klasy 3c
2. miejsce: Oliwia Szczepańska i Karolina Liszka z klasy 3a
3. miejsce: Julia Wiertel i Gabriela Sułowska z klasy 3c

KONKURS PLASTYCZNY NA NAJPIĘKNIEJSZĄ JABŁONKĘ

I miejsce Oliwia Szczepańska 3a

ŚWIETLICOWY KONKURS PLASTYCZNY „ZDROWIE NA TALERZU”

Laureaci:
Matylda Depta kl. 1a
Kacper Zabiegaj kl. 1a
Hania Sakwa kl. 1b
Patryk Bobak kl. 1c
Ola Możdżeń kl. 2e

Wyróżnienia:
Milena Słowińska kl. 1g

ŚWIETLICOWY KONKURS WIEDZY O ZDROWIU

Laureaci:
Dobrosława Kluzik kl. 2b
Wiktoria Szczepańska kl.3
Wiktoria Nowak
Natalia Seweryn kl. 2a
Kaja Sypekkl. 1g
Jakub Cieślik kl.
Amelia Gołębiowska
Michał Klimczak

Wyróżnienia:
Karolina Ćwilkik kl. 2b
Anna Konopka kl. 2b
Aniela Grządziel kl. 2d
Jakub Bis kl. 2c
Karolina Pieczyrak kl. 2c
Michalina Kotyza
Nikola Guzik kl. 3c
Amelia Bieńko
Oliwi Szczepańska
Milena Wojtyłą kl. 2c
Martyna Bieniek
Franciszek Figiel-Styrcz kl. 1a
Leon Stopka

ŚWIETLICOWY KONKURS „RUPAKI”;

Laureaci:
Marysia Borek kl. 1e
Karolina Ćwiklik kl. 2b
Kasia Kot kl. 1e
Natalia Krawczyk kl. 2a
Dobrosława Kluzik kl. 2b

Wyróżnienia:
Karolina Pieczyrak kl. 2e
Ola Możdżeń kl. 2e
Ania Konopka kl.2b
Dawid Subik kl. 1c
Franciszek Figiel – Styrcz kl. 1a
Martyna Krauzowicz kl. 3a
Amelia Komenda kl. 2d
Wiktoria Szczepańska kl. 2d

ŚWIETLICOWY KONKURS PLASTYCZNY
„MÓJ PRZYJACIEL MIŚ”;

Laureaci:
Zosia Jędrychowska kl. 1a
Mikołaj Kowalski kl. 1e
Martyna Krauzowicz kl. 3a

Wyróżnienia:
Anna Olejak kl. 1f
Patryk Bobak kl. 1c
Gabriela Syc kl. 2e
Agata Krauzowicz kl. 1a
Aniela Grządziel kl. 2d

ŚWIETLICOWY KONKURS NA NAJŁADNIEJSZĄ BOMBKĘ CHOINKOWĄ;

Laureaci:
Matylda Depta 1a
Zuzanna Raszewska 1b
Zofia Jędrychowska 1a
Patrycja Leja 1b
Zuzanna Leja 1b
Andrzej Sułowski 1a
Maciej Szczepaniak 1b
Hanna Stach 1a
Magdalena Marchewka 1b

 

KONKURS "KARTKA ŚWIĄTECZNA PO ANGIELSKU"

 

Klasa 1
miejsce I - Helena Krawczyk 1g/ Patryk Bobak 1 c
miejsce II    Bartosz Liszka 1 d/ Katarzyna Kot 1 e
miejsce III    Antonina Czerpak 1 a/ Małgorzata Zybura 1 f/ Hanna Sakwa 1 b

Wyróżnienie: Nadia Kempny 1 c, Julia Nowicka 1 e, Milena Szafraniec 1 d

Klasa 2
miejsce I    Maciej Modelski 2 a
miejsce II  Karolina Pieczyrak 2 e
miejsce III Anna Kalita 2b/ Aniela Grządziel 2 d

Wyróżnienie: Tomasz Krawczyk 2 a

KONKURS "LIST DO ŚW. MIKOŁAJA W JĘZYKU ANGIELSKIM"

Klasa 3
miejsce I    Bartosz Miklas 3 d
miejsce II   Oliwia Mrózek 3d
miejsce III Maria Truskolaska  3 d

 

KONKURS "SZOPKA BOŻONARODZENIOWA"

Magdalena Marchewka 1b, Zuzanna Witek 1b

KONKURS "WIERSZ O CHLEBIE"

                        Martyna Krauzowicz 3a, Natalia Duniec 3a, Filip Kaleta 3a, Amelia Bober 3a, Mateusz Możdżeń 3a, Michał Skrzyński 3a, Wojtek Witeczek 3a, Oliwia Szczepańska 3a, Karolina Liszka 3a, Kamil Przeginiak 3a, Wiktoria Nowak 3b, Otylia Iwańczak 3b, Maciej Bielowic 3d, Nina Lebitko 3d, Hanna Hymczak 3d, Oliwiz Mrózek 3d, Milena Wojtyła 3d, Alicja Korus 3d, Maciej Pieczyrak 3d, Zofia Jerychowska 1a, Borek Maria 1e, Gabriela Brożek 1e, Katarzyna Kot 1e, Mikołaj Kowalski 1e, Maja Kułaga 1e, Weronika Skrzypek 1e, Natasza Świąć 1e, Małgorzata Zybura 1f, Patryk Bobak 1c, Amelia Skrzekucka 1c, Karolina Karwan 1g, Maciej Maryeński 1g, Milena Słowińska 1g, Kaja Skrzypek 1g

KONKURS NA "NAJPIĘKNIEJSZĄ DYNIĘ HALLOWEEN"

miejsce I  - Jakub Zabiegaj 2a
miejsce I  - Karol Kolasa 1f
miejsce I  - Bartosz Miklas 3d
miejsce I  - Martyna Biniec 3c
miejsce II - Oliwia Mrózek 3d
miejsce II - Dawid Subik 1c
miejsce II - Szymon Pinowski 1g
miejsce II - Alan Lewicki 2c
miejsce II - Miłosz Chytrzyński 3b
miejsce III - Zofia Truskolaska 2d

SZKOLNY KONKURS "NAJZDROWSZA KANAPKA"

Klasa Ia
Wiktoria Zacharska
Klasa Ib
Patrycja Cuber
Klasa Ic
Patryk Bobak
Klasa Id
Lena Fularska, Kamila Gazda
Klasa I e
Janusz Truskolaski
Klasa I F
Julia Lipińska
Klasa I g
Maja Popiołek
Klasa II a
Piotr Plezia, Zuzanna Domagalska, Jan Wróblewski
Klasa IIb
Karolina Ćwiklik, Ania Konopka, Julia Odrzypołek, Oliwia Miś
Klasa IIc
Małgosia Tokarczyk, Oliwia Czarnota, Kacper Kolano, Michał Dziobek
Klasa IId
Aniela Grzadziel, Wiktoria Szczepańska, Zosia Truskolaska
Klasa IIe
Tymoteusz Drozd, Misia Kotyza, Gabrysia Syc, Emilia Grabska
Klasa IIIa
Oliwia Szczepańska, Michał Skrzyński, Michał Góra,
Klasa IIIb
Otylia Iwańczak, Karol Swat, Małgosia Adamczuk, Tatiana Batko
Klasa III c
Julia Wiertel, Kamila Włudarska, Szafraniec
Klasa III d
Maria Truskolaska, Karol Trzos, Oliwka Mrózek, Igor Wącławski

 

SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY IV - VI

MAŁOPOLSKI KURATORYJNY KONKURS HUMANISTYCZNY

Cichoń Aleksandra – etap wojewódzki - opiekun p. Józefa Nocoń - LAUREAT
Wachnicka Alicja – etap wojewódzki  – opiekun p. Magdalena Badura – FINALISTA

MAŁOPOLSKI KURATORYJNY KONKURS MATEMATYCZNY

Sznajder Karol – etap wojewódzki – opiekun p. Urszula Porębska - LAUREAT
Wojtanowski Piotr –  etap wojewódzki – opiekun p. Urszula Porębska  FINALISTA

III MAŁOPOLSKIE DYKTANDO NIEPODLEGŁOŚCIOWE

I miejsce i tytuł laureata Maria Szczerbowska z VI b

GMINNY KONKURS MITOLOGICZNY „ZŁOTY LAUR”

II miejsce Maria Szczerbowska z VI b
III miejsce Jagoda Flejmer z V a
IV miejsce Alina Gazda z V a

GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY

I miejsce Aleksandra Cichoń z V a
II miejsce Maria Szczerbowska z VI b i Alicja Wachnicka z VI b

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O KRAKOWIE „KRAKUS”

Finaliści:
Patrycja Pajdak z VI b
Monika Zielińska z V c
Natalia Wojnarska z V a
Mikołaj Pokrzepa z V a

TURNIEJ SZACHOWY „SZACHOWA DZIESIĄTKA”

Karol Wróbel – w październiku II miejsce
                       - w listopadzie III miejsce
Michał Sierant – w październiku III miejsce

KRAKOWSKA MATEMATYKA

Jan Serzysko  4b – laureat            

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY KANGUR

Karol Sznajder 6c – laureat

Wyróżnienia:
Mikołaj Nawrot 4c
Jan Serzysko 4b
Karolina Samolej 4a
Karolina Starowicz 4c
Lubiński Maciej 5b
Cieśla Bartosz 5d
Przysiężniak Maciej 6c

GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY

Jan Serzysko 4b- I miejsce w kategorii klas czwartych
Jagoda Flejmer 5a- III miejsce w kategorii klas piątych
Piotr Wojtanowski 6a –III miejsce w kategorii klas szóstych

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE – GMINNE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

kategoria dziewczyn
4 klasy:Weronika Sęk-2miejsce,Sonia Wirska-5miejsce,Daria Drożdżowska-7miejsce
5 klasy:Karolina Napieracz-2miejsce,Hanna Bruska-3miejsce,Julia Wiklik-4miejsce,Wiktoria Nowak-5miejsce
6 klasy:Maria Gonet-1miejsce ,Sara Jazgar-2miejsce,Natalia Górecka-5miejsce

kategoria chłopców
4 klasy:Piotr Voight-2miejsce,Jan Serzysko-3miejsce,Michał Nowiński-4miejsce
5 klasy:Michał Zakrzewski-1miejsce, Maciej Bawiec-3miejsce
6 klasy:Adam Sobuś-1miejsce, Jan Miłobędzki-2miejsce, Jan Bartoszuk-3miejsce

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE – POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

kategoria dziewczyn
4 klasy:Weronika Sęk-6miejsce, Sonia Wirska-31miejsce
5 klasy:Hannna Bruska-2miejsce,Karolina Napieracz-8miejsce,Julia Wiklik-18miejsce, Wiktoria Nowak-30miejsce
6 klasy:Maria Gonet-5miejsce,Sara Jazgar-37miejsce,Natalia Górecka-45miejsce

kategoria chłopców
4 klasy:Piotr Voigh-9miejsce, Jan Serzysko-11miejsce, Michał Nowiński-25miejsce
5 klasy:Michał Zakrzewski-1miejsce, Maciej Bawiec-12miejsce
6 klasy:Jan Miłobędzki-14miejsce, Jan Bartoszuk-18miejsce

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE – WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Zakrzewski Michał-8miejsce

GMINNE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT - II MIEJSCE

Skład reprezentacji: Celary Anna, Babicz Zuzanna, Dobosz Gabriela, Jazgar Sara, De Sas-Żubr Aleksandra,Gonet Maria ,Górecka Natalia, Rzeżnicka Edyta, Syc Weronika,Wojnarowska Gabriela, Żarek Julia

GMINNE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW - I MIEJSCE

Skład reprezentacji: Bawiec Maciej, Bąk Mateusz, Czapla Wiktor, Lamparski Mateusz, Miłobędzki Jan, Mokry Jarosław, OsmendaBartosz, Padło Karol, Sobuś Adam, Tochowicz Cyprian, Tutaj Ksawery, Zakrzewski Michał

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW - I MIEJSCE

Skład  reprezentacji: Bawiec Maciej, Bąk Mateusz, Czapla Wiktor, Lamparski Mateusz, Miłobędzki Jan, Mokry Jarosław, Oramus Jakub, Osmenda Bartosz, Padło Karol, Sobuś Adam, Tochowicz Cyprian, Tutaj Ksawery, Zakrzewski Michał

GMINNE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT - III MIEJSCE

Skład  reprezentacji: Celary Anna, Wojas Martyna, Dobosz Gabriela, Jazgar Sara, De Sas -Żubr Aleksandra, Górecka Natalia, Rzeżnicka Edyta, Syc Weronika, Żarek Julia, Jeleń Emilia, Jania Klaudia, Płatek Magdalena, Petruczenko Zuzanna

GMINNE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW - II MIEJSCE

Skład  reprezentacji: Czapla Wiktor, Padło Karol, Miłobędzki Jan, Bartoszuk Jan, Tochowicz Cyprian, Oramus Jakub, Bąk Mateusz, Sobuś Adam, Osmenda Bartosz, Zakrzewski Michał

KONKURS "JESIEŃ W OBIEKTYWIE"

I miejsce:  Dominika Biały z klasy IV c
Wyróżnienia:   Weronika Syc  z klasy VI a, Zuzanna Seweryn z klasy VI a

SZKOLNY KONKURS JĘZYKOWY Z OKAZJI DNIA SZWAJCARII

klasy VI
miejsce I - Aleksandra Graca 6b;
miejsce II - Mateusz Lamparski 6a,
miejsce III - Jakub Trybalski 6c,

klasy V
miejsce I - Wojciech Sęk 5d,
miejsce II - Maciej Malkiewicz 5b,

klasy IV
miejsce I - Dominika Biały 4c,
miejsce II - Lena Rij 4b
miejsce III - Klaudia Tobiasz 4a, Stanisław Miłobędzki 4a

SZKOLNY KONKURS RECYTACJI W JĘZYKU ANGIELSKIM DLA KLAS CZWARTYCH

miejsce I - Maryna Nędzyńska 4a, Katarzyna Samolej 4a
miejsce II - Stanisław Miłobędzki 4a, Jan Serzysko 4b,
miejsce III - Weronika Sęk 4a, Adam Kubiak 4a,

KRAKOWSKA MATEMATYKA - ETAP SZKOLNY I MIĘDZYSZKOLNY:

Karol Sznajer 6c, Jakub Szkwara 5a, Maciej Lubiński 5b, Jan Serzysko 4b

SZKOLNY KONKURS RECYTACJI  W J. ANGIELSKIM DLA KLAS CZWARTYCH- „HALLOWEEN”

I miejsce Nędzyńska Martyna, Samolej Karolina – 4a,
II miejsce. Miłobędzki Stanisław 4a, Serzysko Jan 4b,
III miejsce. Sęk Weronika, Kubiak Adam 4a

Wyróżnienia
Dominika Biały 4c
Lena Rij 4b

GMINNY KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ W WOLI ZACHARIASZOWSKIEJ

Kategoria: Soliści kl. IV-VI
II miejsce Julia Wiklik 5c
III miejsce Weronika Połetek 4c

Kategoria :Zespoły kl. IV-VI
II miejsce Alina Gazda, Aleksandra Cichoń i Jagoda Flejmer 5a
III miejsce Daria Drożdżowska i Natalia Seweryn 4c

SZKOLNY KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ

Kategoria: Soliści kl. IV-VI

I miejsce Julia Wiklik kl. 5c
II miejsce Weronika Połetek kl.4c
III miejsce Jan Lach kl. 6a

Wyróżnienia:
Amelia Kapsa 5b
Alicja Puwalska 4c
Aleksandra Lachman 5d
Zofia Jaworowska 5d

Kategoria : Zespoły kl. IV-VI

I miejsce Alina Gazda, Aleksandra Cichoń i Jagoda Flejmer 5a
II miejsce Daria Drożdżowska i Natalia Seweryn 4c
III miejsce Maria Gonet,Gabriela Wojnarowska 6a oraz Alicja Wachnicka i Kamila Sznajder 6b

Wyróżnienia:
Weronika Sęk i Sonia Wirska 4a

SZKOLNY KONKURS RECYTACJI W JĘZYKU ANGIELSKIM DLA KLAS PIĄTYCH- „CATERPILLAR”

I miejsce Kamila Waśko 5c
II miejsce Klaudia Seweryn 5a
III miejsce Michał Zakrzewski 5a

Wyróżnienia:
Aleksandra Macek 5c
Alicja Szmigielska 5c
Milena Szmigielska 5c
Natasza Zuchara 5d

SZKOLNY KONKURS NA PROJEKT O POLSKICH ZAMKACH W J. ANGIELSKIM DLA KLAS CZWARTYCH

I miejsce Alicja Gazda i Katarzyna Samolej 4a
II miejsce Ewelina Bąk i Klaudia Tobiasz 4a
III miejsce Bernard Opel-Bendyk i Kamil Tobiasz 4a

Wyróżnienia
Weronika Połetek, Alicja Puwalska kl.4c
Szymon Bożyk, Oskar Gibuła kl. 4a
Stanisław Miłobędzki, Dawid Szczekala, kl. 4a
Paula Pajdak, Martyna Nędzyńska kl. 4a

 

GIMNAZJUM

MAŁOPOLSKI KURATORYJNY KONKURS BIOLOGICZNY

Młyńska Julia - etap wojewódzki – opiekun p. Małgorzata Maruszak - Kobas - FINALISTA

MAŁOPOLSKI KURATORYJNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Hess Celina - etap wojewódzki – opiekun p. Grzegorz Daszkiewicz - LAUREAT

MAŁOPOLSKI KURATORYJNY KONKURS Z HISTORII

            Prucia Jakub - etap wojewódzki – opiekun p. Jadwiga Chrzanowska – FINALISTA

MAŁOPOLSKI KURATORYJNY KONKURS MATEMATYCZNY

Bartoszuk Karolina - etap rejonowy – opiekun p. Magdalena Matejek - FINALISTA

MAŁOPOLSKI KURATORYJNY KONKURS GEOGRAFICZNY

Malicki Jakub - etap wojewódzki – opiekun p. Agata Płatek- FINALISTA
 

MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO PANGEA

finalistka  Olga Partyka, klasa III C

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY KANGUR

wyróżnienie Karolina Bartoszuk, klasa III C
wyróżnienie Michał Cieślik, klasa III C

GMINNYM KONKURSIE MATEMATYCZNE ZIELONKI

II miejsce w kategorii klas III gimnazjum Anna Tendera, klasa III B

GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY

Kamil Orszula II miejsce

OGÓLNOPOLSKI KONKURS EKOLOGICZNY EKO-PLANETA

III miejsce – Jakub Prucia klasa IIB

GMINNY KONKURS „ MISTRZ CHEMII I FIZYKI”

III miejsce – Izabela Sosnowska

GRA TERENOWA - GALICJANA, ZIELONKI 2015

Julia Młyńska, Adrianna Biederman, Artur Merc, Krzysztof Góra, Mariusz Łysek oraz Jakub Furczyński (wszyscy z klasy 3C gimnazjum) miejsce I

GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY

II miejsce Paweł Chmura III a
III miejsce Zofia Kulig  III c

GMINNYM KONKURSIE RECYTATORSKIM

I miejsce Weronika Cichoń III C
Wyróżnienie Miłosz Okarma IB

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT – GMINNA GIMNAZJADA

1 klasy:Anna Winiarz-1miejsce,Natalia Zabiegaj-3miejsce,Wiktoria Adamska-4miejsce
2 klasy:Olga Zaremba-1miejsce,Izabella Sosnowska-2miejsce,Katarzyna Kaleta-4miejsce
3 klasy:Ada Biederman-1miejsce,Anna Tendera-2miejsce,Zofia Kulig-6miejsce

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT – POWIATOWA GIMNAZJADA

1 klasa:Anna Winiarz-6miejsce, Natalia Zabiegaj-17miejsce,Wiktoria Adamska-16miejsce
2 klasa:Olga Zaremba-8miejsce, Katarzyna Kaleta-18miejsce
3 klasy:Ada Biederma-2miejsce, Anna Tendera-7miejsce, Zofia Kulig-20miejsce    

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁOPCÓW – GMINNA GIMNAZJADA

1 klasy: Jan Ulejczyk – 4 miejsce, Adrian Gryz – 6 miejsce.
2 klasy: Jakub Żarek – 2 miejsce, Daniel Zabiegaj – 5 miejsce, Ireneusz Kania – 6 miejsce.
3 klasy: Jan Orsech – 1miejsce, Mateusz Litwin – 4 miejsce,      Krystian Chwastek – 5 miejsce.

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁOPCÓW– POWIATOWA GIMNAZJADA

3 klasy: Jan Orsech – 6 miejsce.

GMINNY TURNIEJ GIMNAZJADA W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT - II MIEJSCE

Skład  reprezentacji: Banaś Julia, Hrabia Wiktoria, Jakubas Joanna, Jaworska Aleksandra, Kulig Zofia, Łysek Angelika, Młyńska Julia, Płatek Agnieszka, Tendera Anna, Zabiegaj Natalia, Wypchał Weronika

GMINNY TURNIEJ GIMNAZJADA W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW - III MIEJSCE

Skład  reprezentacji: Michał Cieślik, Maciej Kolano, Jakub Malicki, Krzysztof Góra, Mateusz Litwin, Filip Zakrzewski, Arkadiusz Kostecki, Krystian Chwastek, Jakub Żarek, Daniel Zabiegaj, Łukasz Szejna.

GMINNY TURNIEJ GIMNAZJADA W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT - II MIEJSCE

Skład  reprezentacji:Banaś Julia,Hrabia Wiktoria,Jakubas Joanna,Jaworska Aleksandra,Kulig Zofia,Łysek Angelika,Młyńska Julia,Płatek Agnieszka, Tendera Anna, Zabiegaj Natalia, Wypchał Weronika

GMINNY TURNIEJ GIMNAZJADA W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT - III MIEJSCE

Skład  reprezentacji: Zofia Kulig, Weronika Cichoń, Adrianna Biederman, Anna Tendera, Paulina Wicher, Anna Winiarz

GMINNY TURNIEJ GIMNAZJADA W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW - III MIEJSCE

Skład  reprezentacji:, Maciej Kolano, Jakub Malicki, Filip Zakrzewski, Jakub Leżański,  Jakub Żarek, Daniel Zabiegaj, Jan Orsech.

GMINNY TURNIEJ GIMNAZJADA W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT - III MIEJSCE

Skład  reprezentacji: Tendera Anna,Biederman Ada,Łysek Gabriela,Grzegorczyk Klaudia,Starowicz Zofia,Kulig Zofia,Płatek Agnieszka,Łysek Angelika,Wypchał Weronika,Jakubas Joanna,Sosnowska Izabella,Sadzik Weronika

GMINNY TURNIEJ GIMNAZJADA W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW - I MIEJSCE

Skład  reprezentacji: Michał Cieślik, Maciej Kolano, Jakub Malicki, Krzysztof Góra, Mateusz Litwin, Filip Zakrzewski, Krystian Chwastek, Jakub Żarek,  Artur Merc, Jan Rejman, Jan Orsech.

GMINNY TURNIEJ GIMNAZJADA W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT - III MIEJSCE

Skład  reprezentacji: Tendera Anna, Sadzik Weronika, Kulig Zofia, Biederman Adrianna, Łysek Gabriela, Jaworska Aleksandra, Płatek  Agnieszka ,Wypchał Weronika, Kaleta Katarzyna, Grzegorczyk Klaudia, Gołąb Emilia, Sosnowska Izabella, Łysek Angelika 

GMINNY TURNIEJ GIMNAZJADA W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW - I MIEJSCE

Skład  reprezentacji: Jakub Rutana, Wojciech Danzer, Michał Cieślik, Maciej Kolano, Jakub Malicki, Mateusz Litwin, Filip Zakrzewski, Krystian Chwastek, Jakub Żarek,  Artur Merc, Jan Orsech, Daniel Zabiegaj, Jakub Leżański.

POWIATOWY TURNIEJ GIMNAZJADA W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW - III MIEJSCE

Skład  reprezentacji: Jakub Rutana, Wojciech Danzer, Michał Cieślik, Maciej Kolano, Jakub Malicki, Filip Zakrzewski, Krystian Chwastek, Jakub Żarek,  Artur Merc, Jan Orsech, Daniel Zabiegaj, Jakub Leżański, Adrian Gryz.

GMINNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT – PUCHAR WÓJTA GMINY ZIELONKI - I MIEJSCE

Skład  reprezentacji: Zabiegaj Natalia, Hrabia Wiktoria, Wypchał Weronika, Jakubas Joanna, Łysek Angelika, Agnieszka Płatek

MIĘDZYNARODOWY PROJEKT EDUKACYJNY IRRESISTIBLE

Klasa IIA: Michał Bożek, Magdalena Chwastek, Agata Dąbrowska, Artur Dobosz, Aleksandra Iwańczak, Kamil Jagła, Kamil Łachowski, Jakub Pochopień, Piotr Rogowski, Zosia Starowicz, Igor Wieczorek, Weronika Wojtas, Olga Zaremba

Klasa IIIC: Adrianna Biederman, Weronika Cichoń, Jakub Furczyński, Krzysztof Góra, Zofia Kulig, Artur Merc, Wiktoria Michalska, Julia Młyńska, Olga Partyka     

KONKURS PLASTYCZNY DLA UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH – MOJE SKOJARZENIA ZE SZWAJCARIĄ „WENN ICH AN DIE SCHWEIZ DENKE…”

1. miejsce Kinga Grządziel
2. miejsce Alexander Stalmach-Rulton
3. miejsce Adrian  Gryz  oraz  Zuzanna Piejko

Wyróżnienienia:
Julia Sieńko
Daria Zachariewicz
Gabriela Małek
Sylwia Jaśko

KONKURS NA PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ „POZNAJEMY SZWAJCARIĘ”

I miejsce (praca zespołowa w ramach projektu gimnazjalnego):
Klaudia Banaś
Joanna Jakubas
Klaudia Suchy
Iwona Szczotkowska

 

KONKURS KRASOMÓWCZY "UDAJEMY GREKA"

Anna Winiarz klasa IC- I miejsce
Klaudia Natkaniec  oraz  Natalia Kata klasa IC- II miejsce
Kinga Grządziel klasa IA - III miejsce
Wiktoria Adamska klasa IA oraz Jan Serzysko klasa IC -IV miejsce

Wyróżnienia otrzymali:
Kinga Pieniężna klasa IB
Jan Ślizewicz klasa IB
Maria Kulig klasa IC

KONKURS PLASTYCZNY "KALENDARZ ADWENTOWY"

            Laureaci: Kinga Grządziel IA, Sylwia Jaśko 1A, Gabriela Małek IA, Przemysław Szczerbik IA, Zuzanna Zakrzewska IA, Aleksandra Gadd IB, Weronika Niewiara IB, Maja Kempny IC, Maria Kulig IC

KONKURS "TRZYMAJ FORMĘ" "AKTYWNIE SPĘDZAM CZAS"

I miejsce - Julia Jantos IIB
II miejsce Adrianna Biederman IIIC
III miejsce Szymon Pałka i Kamil Filipek IIB

KONKURS LITERACKI „MOJA MAŁA OJCZYZNA-BIBICE”.

I miejsce  Natalia Zabiegaj z klasy I C (opowiadanie pt.”Historia zapisana na stole”)
II miejsce  Joanna Serzysko z klasy I C (opowiadanie pt.”Srebrna czajka przeszłości”)
III miejsce  Maria Kulig z klasy I C (opowiadanie pt. „Tam i z powrotem”)

Wyróżnienie:  Łukasz Szejna z klasy II B (monografia Bibic)

 

 

WITAMY LATO Z GRAMI!

WITAMY LATO Z GRAMI!

WITAMY LATO Z GRAMI!

Czytaj całość
PROJEKT EDUKACYJNY PROJEKT EDUKACYJNY -

PROJEKT EDUKACYJNY - "BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS WAKACJI"...

EDUKATOR WYSPIAŃS EDUKATOR WYSPIAŃSKI

Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego....

Warsztaty z pierws Warsztaty z pierwszej pomocy przedmedycznej w świetlicy

W ramach projektu gimnazjalnego, uczennice klasy III B przeprowadziły na świetlicy warsztaty z pi...

17 czerwca 2016 ro 17 czerwca 2016 roku – Dzień Pustej Klasy

17 czerwca 2016 roku – Dzień Pustej Klasy...

Dopalacze kradną Dopalacze kradną życie

W czerwcu 2016r. pedagog i psycholog szkolny przeprowadzili w kl. I i II gimnazjum zajęcia edukacyj...

Prelekcja "Bezpiec Prelekcja

Prelekcja "Bezpieczne wakacje"...

Wyniki egzaminu gi Wyniki egzaminu gimnazjalnego.

Z przyjemnością podajemy wyniki egzaminów gimnazjalnych, które odbyły się 18,19.20 kwietnia 20...

Najlepszy Gminny P Najlepszy Gminny Poliglota

Gminny konkurs językowy o tytuł „Najlepszego Gminnego Poligloty 2016” rozstrzygnięty!...

Archiwum